Kilka słów o naszym zespole

Nasz zespół już od ponad siedmiu lat zajmuje się pomocą w pisaniu prac dyplomowych. Przez ten czas pomogliśmy około 3 000 studentom zdobyć swój wymarzony tytuł naukowy. Pomagamy w pisaniu prac licencjackich i magisterskich, jak również w pisaniu prac inżynierskich oraz doktorskich. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza, którą posiada nasz zespół sprawia, że przygotowywane przez nas prace są na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą ambitne i rzetelne osoby, które zdają sobie sprawę z tego, że przyjmując dane zlecenie muszą wykonać je na najwyższym możliwie poziomie, w terminie podanym przez klienta.
Wyślij zapytanie
Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu osób, które posiadają dyplom ukończenia szkoły wyższej na różnych kierunkach. W naszym zespole są redaktorzy, którzy posiadają tytuł magistra, doktora, ale równiez inżyniera. Dzięki tak zróżniocwanej grupie, nasz zespół jest w stanie zreazlizować 100% zleceń. Prace wykonywane są zgodnie z wymogami oświaty. Redaktorzy stosują się do przesłanych przez klienta wytycznch (o ile klient takowe posiada). Doradzimy Ci jak przejść trudny czas obrony. Posiadamy szeroką ofertę tematyczną, dzięki czemu każdy student znajdzie u nas pomoc.
Nie jesteś przekonany czy sprostamy Twoim wymaganiom?
Wypełnij prosty formularz, a my w ciągu 24h odpowiemy na zgłoszenie, analizując Twoje potrzeby!

Dlaczego my?


2536
klientów

3531
opracowań

11
redaktorów

7
lat na rynku

Jak to działa?

1.
Wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij do nas zgłoszenie - odpowiemy
w ciągu 15 minut!
Wyślij wiadomość
2.
Zapoznaj się z wyceną
Omówimy z Tobą wszelkie kwestie.
3.
Realizacja
Piszemy Twoją pracę, a Ty spokojnie czekasz.
4.
Odbiór gotowej pracy
Wysyłamy gotową pracę wraz z raportem z systemu antyplagiatowego

Zacznijmy współpracę już dziś

  Zadzwoń lub wyślij email
  730 33 44 55
  biuro@piszemy-prace.com
  Korzystając z usług naszego portalu pamiętaj o przestrzeganiu zapisów ustawy Prawa Autorskiego oraz Art. 272 Kodeku Karnego. Opracowania naszego autorstwa i wszelkiego rodzaju konsultacje mają charakter wzorca i mogą jedynie stanowić bazę do przygotowania własnego opracowania.
  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023
  -
  Projekt i wykonanie The First