Tabele, wykresy czy inne grafiki trzeba wykonać samodzielnie, wykorzystując w tym celu arkusz kalkulacyjny taki jak np. Excel. Wiele danych jakie można wykorzystać podczas pisania prac z ekonomii jest ogólnie dostępna na stronie Głównego Urzędu Statystycznego. Ważne, aby pamiętać, że celem każdego omówienia danych jest wyciągnięcie wniosków. Samo przytoczenie poszczególnych danych, nie ma żadnej wartości naukowej, jeśli nie opiszemy ich w podsumowaniu z końcowymi wnioskami.
Tematy prac licencjackich ekonomia/ tematy prac magisterskich ekonomia:
(ekonomia tematy prac licencjackich)
Dane, które wykorzystuje się do analizy ekonomicznej należy samodzielnie zgromadzić lub zlecić naszym redaktorom. Częstym błędem w pisaniu prac z ekonomii jest kopiowanie obszernych tabel z danymi, a już tym bardziej w formie zdjęć. Taka forma nie zostanie zaakceptowana!!! Dane należy samodzielnie posegregować i wyselekcjonować tak aby najlepiej charakteryzowały daną problematykę z punktu widzenia ekonomii. Tabele, wykresy czy inne grafiki trzeba wykonać samodzielnie, wykorzystując w tym celu arkusz kalkulacyjny taki jak np. Excel. Wiele danych jakie można wykorzystać podczas pisania prac z ekonomii jest ogólnie dostępna na stronie Głównego Urzędu Statystycznego. Ważne, aby pamiętać, że celem każdego omówienia danych jest wyciągnięcie wniosków. Samo przytoczenie poszczególnych danych, nie ma żadnej wartości naukowej, jeśli nie opiszemy ich w podsumowaniu z końcowymi wnioskami.
Ekonomia - praca licencjacka, jest to I etap na studiach każdego ekonomisty (studia I stopnia). Po obronie pracy licencjackiej, często studenci idąc za ciosem zapisują się na II stopień – studia magisterskie i finalnie kończą z tytułem magistra. Z naszą pomocą w mgnieniu oka napiszesz pracę licencjacką, magisterską a nawet dyplomową!